utorok 31. decembra 2013

bye bye 2013, hi new b*tch!

zlé
Čo si budeme klamať, tento rok bol pre mňa najťažší. Ok, boli tu už aj ťažšie, ale prvý krát sa pozerám na svet reálnymi očami, vidím ho aký je s jeho chybami, alebo lepšie aj s negatívnymi súčasťami každého dňa.
Prvý krát som si okúsila poriadne čo je to bolesť, strata, ako dokáže smrť dýchať na krk, ako dokáže nové zrodenie rozveseliť....
Práve preto, že kontrasty medzi udalosťami boli naozaj hlboké bolo ťažšie sa tváriť, že je všetko ok. Jeden deň sa v noci zobudíte na to, že prichádza na svet nový človek, ktorý môže veľa veci zmeniť. Ďalšie ráno sa zobúdzate na vzlykanie.
Veci sa diali, diali sa rýchlo, zbrklo, ale verím tomu, že to všetko tak malo byť.
Nie všetko bolo zlé, boli aj krásne chvíle, jasnačka. Ale aj vďaka tým zlým mám o niečo lepší rozhľad.
dobré
Tento rok bol aj o krásnych veciach, radovala som sa z krpca, ktorý nás zobudil príchodom na svet jedno teplé ráno.
Stretla som veľa ľudí, známych aj neznámych. Zažila som veľa vecí, ktoré za posledné roky šli bokom. Mala som možnosť sa zúčastniť super akcií, za ktoré som veľmi rada.
Stala sa so mňa Bc. a už makám na ďalších veciach.
Zasa som o rok staršia, o rok viac skúseností. Niekoľko viac tvári sa mi zapísalo do pamäte. Strávila som pekné chvíle, tak ako v škole, tak aj mimo nej. Spoznala som ďalšie nové miesta, ako v ďalekom okolí , tak aj v blízkom okolí. Ochutnala ďalšie jedlá, čokoládu so soľou, vína, pomarančové džúsiky a aj pivá. Vypila som ďalšie milióny šálok čaju a zabila hodiny času uvažovaním nad nesmrteľnosťou chrústa. Pozrela veľa nových filmov, otvorila nové brány do sveta. Otvorila som veľa kníh, dokonca ich aj čítala.
Oslobodila som sa od nepodstatných vecí a začala žiť život po svojom.

Uf, preč so sentimentálnosťou.

Blog
Veľa klikov, veľa sledovateľov za ktorých som vďačná, milé komentáre, ktoré mi vedia spraviť deň príjemným. Snažím sa byť lepšia pre vás, robiť veci  podľa seba, ale aby som aj inšpirovala. Aby som vyjadrila svoj pohľad na vec. A vyjadrila tak samú seba. Prostredníctvom odevu, čo si obliekam.Myslím, že už som v tom štádiu, že viem čo chcem, ako chcem a prečo.
Mám pre vás prichystané nejaké novinky, ale viac prezrádzať nebudem, pokiaľ to všetko nie je tutovka ;) Ale teším sa a každý nový príspevok, ktorý v novom roku pridám.
Teším sa aj na vás v roku 2014.


na vianoce som hľadala sneh a kúsok pokojanašla som aj sneh aj pokojčasto som sa chcela stratiť v hmleinokedy v kvetoch


skákala som po skaláchhľadala útočisko pozerajúc na západ slnkatiež hľadala útočisko mimo civilizácie na chatkesledovala ako chladný vzduch mení pohľad na krajinuužívala si jeseň v Piešťanochsnažila sa udržať rovnovhusnažila sa nájsť totálne odstredenie sa odprostredia

_aj taký bol môj rok
teším sa na ten ďalší,  užívajte si ho nehľadiac na to čo bude zajtra, každý deň je nový deň a dáva nám príležitosť robiť veci inak
Julianna6 komentárov:

 1. Prajem Ti úspešný rok 2014, nech je o kilometre lepší ako predošlý!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Happy New Year 2014 ♥
  alexxieofficial.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prajem nový rok 2014, ale ja nedokazem nikdy zabudnúť som zistil :(

  OdpovedaťOdstrániť
 4. asi najkrajší bilancujúci článok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne fotky prostredníctvom ktorých si dokázala povedať tak veľa.
  scienceofklaulia.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Úžasné fotky :) Nech máš tento rok ešte krajší :)

  OdpovedaťOdstrániť

This is place for your opinions, thanks! :)