nedeľa 3. augusta 2014

my favorite game
dress H&M, bag is from the Zara; earrings and espadrilles from the StradivariusJuchú nemám tenisky! Konečne nie som komická! Ale nie, nebudem zlá a už sa nebudem na tému móda a štýl s nikým hádať.

Fotky vznikli v sobotu pred prácou, niekde v tom teple, keď som uvažovala nad ľadovým pivom.
Toto je pre mňa niečo ako dokonalý outfit, v takých sa viem najviac vyhrať :D No, this is not a joke :D
Bižutéria, ktorá je aktuálne moja favorite sa skladá z perál, dokážu byť presne také, aké chcem aby boli.
Pár elegantných prvkov, trochu punku a trochu jednoduchých foriem s trošku komplikovanejšími kombináciami. Klasické čierne šaty, ktoré sú draperiové, jednoduché espadrily kombinované materiálmi a perly v ušiach, ktoré sú inšpirované piercingom.
No a to mi pripomína, ako sa už neviem dočkať balíka od CheapMonday, pearls are anywhere!

a áno, silne som sa nudila, tak som prihodila aj anglický preklad, nesmejte sa, môžete dať pripomienky, budem sa rada učiť na vlastných chybách ;) angličtinu nepoužívam skoro vôbec a som z nej trošku mimo, priznávam. ale ak by som si to mala dať prekladať, tak by som sa ja sama neposunula nikam.
This is great, finally I dont have a sneakers, I change it for an espadrilles! Now, I am not comic! I promise, I dont lead argue with somebody, about differences between style and fashion, is just a neverending story.

This pics are from one saturday morning before I was go to my work. This was a very hot day, when only one thing what I wanted, it was a cold beer, absolutely!!!
The outfit, what I wore is for me something look a like perfect outfit, where I can take a play with the details. :D No, this is not a joke :D
This kind of a jewelry is my favorite in this time. I wear all with a pearls. A pearls can be spotlessly just like, what I want. A few elegant elements mixed with so a little punk elements... Simple forms and the combination of the style and materials.
And that reminds me, how I so want a parcel which is on way to me, from the Cheap Monday, pearls are anywhere!
#julianna

2 komentáre:

  1. Fascinují mě ty botky, chodí se v nich pohodlně ?:)
    Blog ϐook of ϐeauty

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Poslední dobou na tobě zbožňuju všechny ty šaty!

    OdpovedaťOdstrániť

This is place for your opinions, thanks! :)