nedeľa 6. apríla 2014

pink bike

Minule ste už videli môj bicykel.
Hneď na začiatku som vedela, že určite nebude zelený. Fuj, zelená. Tak je ružový, ako inak.
Milujem ho a hneď ho idem aj otestovať.
Majte krásnu nedeľu.

nájdete ma aj na  >>>>  ///FB/// 

julianna

10 komentárov:

 1. Prosím čo si použila za farbu ? je to ten zelený z minulého postu že ? tiež si chcem perfarbiť bike. Alebo si ho dala niekomu prefarbiť ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno je to on. použila som normálne sprej. ja som mala nejaký decolor, ale keby mám bližšie obchod, ktorý ma špeci na graffiti (montana, ironlak....) tak siahnem po tých, hlavne kvôli farbám. klasické spreje strašne obmedzujú vo výbere farieb. ale podľa mňa sa to dá aj kľudne štetcom, keď si dáš nejakú peknú farbu namiešať. ale osobne by som asi opäť siahla po spreji (aj siahnem lebo sú tam ešte nedokonalosti), hlavne je to rýchlejšie (keď sa nechá prvá - jemná vrstva nechá dobre uschnúť)...

   Odstrániť
 2. Rozkošný bicykel.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. inak ty si chcela aby ti ten header nesplýval s bielym pozadím? alebo si ho chcela mať úplne biele? lebo na to stačí úplne miniaturný trik a budeš to mať zarovno s pozadím :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. akože chcela, hej , ale celkom sa mi to takto zapáčilo, tak som to už ďalej neriešila...

   Odstrániť
 4. som videla malú fotku na bloggeri a si hovorí wwooow čo to je?! krásne, ružové..ešte aj fotku si takú peknú spravila. tak veľa najazdených kilometrov prajem:D - alebo aspoň stajliš fotiek na ňom:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Wow, hustý bike :) neni to ináč Eska?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jeee, ten je roztomily :) Ja uz bych bez kola tady v Holandsku nemohla byt ani vterinu, ale moje neni tak vystajlovane, protoze by mi ho nekdo cmajzl :D

  OdpovedaťOdstrániť

This is place for your opinions, thanks! :)