štvrtok 26. apríla 2012

Beach FlowersJe to dosť paradox, že práve ležím v posteli s horúčkou a pozerám dovolenkové destinácie a jasné, že k tomu hneď aj plavky.
Na každý deň iné, najlepšie.
Uvažujem nad nejakými vzormi tento rok, či už kvety, etno, pásiky...alebo, z každého. Minulý rok som si kúpila iba jedny, jednofarebné, ktoré som ešte nemala ani príležitosť vziať na seba. A keď aj bola do bazéna plného chlóru som ich ničiť nechcela, predsa len v tom mori by to už zato stálo.
Horšie je to už strihovo, niekdy mám pocit, že na klasické trojuholníky som už "veľká", ale predsa len keď vidíte tie biele hore (topshop) nie je mi všetko jedno.
Ale kedže už som "veľká" môhla by som sa rozhliadnuť po nejakých s pevnými košíkmi, no a ako vhodný adept sa ukázali tie kvetinové (h&m).
Páčia sa mi aj rôzne s potlačou, ale všetky sú celé. Nie som moc fanatik do opalovania, ani slnko sa na mňa nechytá, ale keď už má, tak plavky dvojdielne.
Destináciu by som tiež už mala vyhliadnutú, už len sa učiť na skúšky, všetky spraviť aby som mala dôvod niekde ísť odpočívať! Do vtedy mi bude v izbe rozvoniavať Yankee Candle Beach Flowers.
A keď už sme pri tých kvetoch....Tieto nohavice (zara) som si zamilovala, ale viete na ich stránke sa môžem kochať, keď potom prídem do kamenného a žiadne kvietky sa na mňa neusmievajú. Nie to ešte v mojej veľkosti! Je strašné ako v poslednej dobe mám problém si zohnať to čo sa mi páči v mojej veľkosti. No dúfam, že v pondelok budem mať väčšie šťastie.

Idem si užívať citrusových drinkov v podobe čaj s citrónom, pomarančový džús a  coldrex hot drink.
A k tomu ovocné bomby!
Dúfam, že tieto triky mi dopomôžu k tomu aby som v sobotu bola na tom o 60% lepšie.
Dobrú noc.

Julianna

6 komentárov:

 1. chci ty plavky dole nalevo! Brzo se uzdrav :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi pekné farby i potlače (:

  Budem rada ak sa zapojíš do môjho letného giveaway-u
  http://s-imi.blogspot.com/2012/04/historical-first-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pekné sú velmi..tiež by som vzorované tento rok chcela nejaké :) najlepšie asi kevtinové alebo tak.. :)
  http://arainbowswan.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. prajem skoré uzdravenie :)))
  tie v ľavom dolnom rohu sú nádherné!!!
  aj tie kvietkované by som brala :)

  OdpovedaťOdstrániť

This is place for your opinions, thanks! :)