nedeľa 14. augusta 2011

2.10.

Dnes som bola na nákupoch, teda ani to tak nenazvem. Môj osobný záujem bol úplne iný ako skončil.
Mala som v pláne veľký hrubý zlatý sveter, pravdaže nikde som taký nenašla. Keď už zlaté, tak krátky rukáv, trojštvrťový, tenký, krátky, len nie dlhý, hrubý vzor a dlhý rukáv. No myslím, že v blízkej dobe ho objavím, naše obchody dosť zaplavila zlatá, strieborná, proste metalické farby celkovo, alebo tiež všetko čo sa trbliece.
No k tomu čo som naozaj chcela povedať. Nepreklínajte ma, možno je to tým, že doteraz bola zima, dokonca niektoré stromy sa začali sfarbovať, ale teším sa na jeseň. Ok, dnešný deň a jeseň toho nemalo veľa spoločného, tiež sa nesťažujem. Len sa proste teším na to ako začnem kombinovať farby, vrstviť, po sviežich, letných farbách sa teším na tie hrejivé teple. Tiež sa teším na kombináciu materiálov, i keď prednosť dávam všetkým prírodninám, teplým materiálom. Jemné,transparentné versus hrubé,vlny,kožušiny.
Dnes som si to chcela uletieť a kúpiť si niečo extravagantné, no o tom radšej nič. Skončila som s jeansami po kotník, juchú! Našla som ich! Som rada! Tiež s bielou, jemnou blúzkou. Priateľ stále na tom trval, páči sa mu taká jednoduchá, nevinná biela, košieľka.Mne tiež, ale nájsť rovný strih, bielu bez čačiek-mačiek, nie krátku je dosť namáhavé.  Tiež som si obstarala zlatý náhrdelník. V jednoduchosti je krása. Takže veci, ktoré určite využijem v najbližších dňoch.
Farebne v tom začínam mať tiež jasno, menej je niekedy viac, otrepané, ale pravdivé. Zostanem verná prírodným, toto leto som prišla na to, že naozaj mi sedia hlavne béžové, hnedé, okrové a všetky prírodné odtiene, aj v doplnkoch, čierno-zlatá. A oblečenie? Vínová so zlatou, čierna s béžová, béžová a petrolejová... stálica čierna, biela a šedá. Začína sa mi páčiť nápad zlatého topu a vínových nohavíc, nie biele víno. i keď...
Na ďalšiu sezónu vytiahnem nový trench, ktorý tam v skrini stále šetrím, tiež rozmýšľam nad doplnkami na jeseň ako je klobúk s vlny, koženkové rukavičky, šále, šatky... Ani sa neriadim podľa trendov, i keď to tak teraz môže všetko znieť, ale ja si proste vyberám to čo sa mi páči, nehádžem sa po tom bezhlavo. A úprimne, čo iné vyberať, jedine to čo mi obchody ponúkajú.
Už len správne nízke topánky, nie oxforkdy, ktoré budú vhodné i do školy, na cestovanie moje každodenné.
Aké sú vaše typy, rady, postrehy? Okrem mojich gramatických chýb, ktoré kontrolujem, ale určite sa nájdu, slabá moja stránka. Teším sa na Vaše názory a keď sa vyhrabe s práce, postele a ďalších mojích zákutí, objavím sa aj tu s niečim dobrým.

Ok. užívajme si ešte ale slnka a tepla, ktoré síce neskoro, ale je tu. A ešte počkajme s vianočnými stromčekmi vo výkladoch.
Julianna

5 komentárov:

 1. ja mám síce najradšej leto..ale máš pravdu, tiež sa teším na tie teplé farby a makké svetre..aj s tým vrstvením, človek sa viac vyšantí a vykombinuje aspon :) (ale tie metalické veci ja ešte nemusím, uvidíme či tomu prídem na chuť..)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. áno aj ja sa teším na jesen, na tie farby jesene....a ja mam rada kombinaciu hnedaažlta....taka klasika..ale pekna :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. presne si sa trafila, tiež sa teším na jeseň na také neutrálne farbičky, sem tam možno niečo farebnejšie ale neutrálne u mňa vedú :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mňa tiež bavia prírodné farby,ale rada má aj neón či červené odtiene :)
  zhodujeme sa aj v tých trendoch.kúpi si to,čo sa mi páči a či je to módne a trendy-je mi fuk! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tiež sa teším na teplé farby, ale na jeseň určite nie! :) leto, to je moje, užívam si sandálky, šortky, sukničky kým ešte môžem a naplno :)

  OdpovedaťOdstrániť

This is place for your opinions, thanks! :)