about me
Volám sa Julianna a mám 23 rokov.
Som študentka pedagogiky výtvarného umenia.
Mám rada jednoduché a praktické veci. Uprednostňujem strohé línie, minimalistickú formu i farebnosť. Do toho, čo si obliekam sa snažím vkladať kúsok seba, vlastným vyjadrením a premietnutím toho čomu sa práve venujem. To prenášam do celého môjho životného štýlu, módy či umenia. Preberám klasické kúsky a prostredníctvom vlastného ponímania nechávam preniknúť moju osobu. Som ovplyvnená klasickými prvkami streetwear.
Zo všetkých časti odevu najviac milujem jednoduché biele t-shirt. Vďaka jeho jednoduchému tvaru a farbe, zvýrazňuje črty tváre a línie tela. Najradšej by som ho nosila stále. Nemôže chýbať v žiadnom šatníku a v tom mojom má niekoľko zástupcov.
Môj blog je z väčšej časti zameraný hlavne na moje outfity. No v článkoch sa venujem aj kozmetickým a módnym tipom, ale aj tomu, čo ma práve zaujalo a chcem sa o to podeliť.

Ak Vás niečo zaujíma spýtajte sa prostredníctvom ask.fm (http://ask.fm/juliannaivicic), alebo napíšte mail na ivicic.julianna@gmail.com.

Prajem krásny deň.
Julianna


My name is Julianna. I am 22 year old. 
I am student of pedagogy of the fine arts.
I love simple and practical things. I prefer the simple lines, minimalist design and color and try to give them a piece of yourself, self-expression.
My blog is about me, my outfits. In the next posts I write about a cosmetic and fashion tips, or what interests me now and I want to share it with you.

If you have any question, write to me at ask.fm (http://ask.fm/juliannaivicic) or mail ivicic.julianna@gmail.com


Have a nice day.
Julianna

15.10.2014


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

This is place for your opinions, thanks! :)